Dozowniki do mydła 

Jest 90 produktów.

Profesjonalne tanie dozowniki do mydła to niezbędnik w każdej toalecie i łazience w budynkach użyteczności publicznej, centrach usługowych, do szkoły i do przedszkola, a także budynkach firmowych czy też do łazienki domowej, czyli wszędzie tam, gdzie z sanitariatu codziennie korzystają setki, a nawet tysiące osób. Nie ma tam miejsca dla zwykłego mydła w kostkach na którym gromadzą się miliony bakterii. W naszej ofercie znajdują się niezawodne dozowniki do dezynfekcji rąk firm takich jak Faneco, Impeco, Gojo, Saraya, Merida czy Purell. Urządzenia te produkowane są z mocnego plastiku ABS w szerokiej palecie barw oraz ze stali szlachetnej - matowej i polerowanej. Stal nierdzewna i plastik zagwarantują nowoczesny design, dzięki którym będą z pewnością pasować do każdej toalety i łazienki.

Rodzaje dozowników i ich przeznaczenie

Dozowniki do mydła montowane są praktycznie wszędzie tam gdzie jest to tylko możliwe. W zależności od sposobu dozowania mogą być wykorzystywane w różne miejsce

 • manualne dozowniki mydła - wybierane najczęściej z uwagi na małą awaryjność i niską cenę. Montowane głównie są do łazienki domowej, toalet i łazienek publicznych np. w centrum handlowym, do przedszkola oraz do szkoły. Niezawodne także do hotelu czy restauracji Podajniki te są najbardziej rozpowszechnione i są tanie dozowniki do mydła;
 • dozowniki łokciowe - montowane są tam gdzie wymagają tego wysokie wymogi higieniczne np. w szpitalach lub laboratoriach;
 • automatyczny dozownik bezdotykowy do dezynfekcji rąk - jest to najbardziej higieniczny i sterylny ale także najdroższy dozownik mydła. Dozują płyn na fotokomórkę, dlatego też ich nie trzeba dotykać. Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie sterylność jest najważniejsza, ale także sprawdzają się w łazienkach dla niepełnosprawnych;

Ze względu na ich przeznaczenie możemy podzielić dozowniki na mydło w pianie, mydło w płynie, odżywki do rąk, żel do dezynfekcji rąk. Najistotniejszą różnicą jest fakt, że piana jest wydajniejsza niż płyn. Natomiast cena zakupu piany jest droższa, a także dobór urządzeń na pianę jest dużo mniejszy. Uzupełnianie wszystkich podajników odbywa się na dwa sposoby: przez dolewanie lub wkłady jednorazowe. W zależności od miejsca usytuowania dozownik do mydła może być blatowy (do zabudowy), naścienny (wiszący - montowany do ściany), stojący. W ofercie naszego sklepu internetowego można też znaleźć podajniki o różnych pojemnościach. Najmniejsze dozowniki mydła mogą pomieścić około 300ml mydła, średnie około 500ml płynu natomiast duże podajniki do mydła pomieszczą nawet ponad 1 litr mydła. Pojemność takiego podajnika należy dostosować przede wszystkim do natężenie ruchu w toalecie czy łazience. Wszystkie dozowniki do dezynfekcji rąk dostępne są w szerokiej palecie barw (czarny, biały, brązowy, chrom, czerwony), dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdej łazienki czy toalety.

Higieniczne dozowniki do mydła

Antybakteryjne dozowniki mydła do rąk z oferty naszego sklepu to najnowocześniejsze rozwiązania służące profilaktyce chorób, w największym stopniu rozprzestrzeniających się poprzez kontakt z groźnymi bakteriami i wirusami. Posiadają ergonomiczne kształty, dzięki którym można je obsługiwać łokciem, co jest najbardziej higieniczną metodą korzystania z dozowników mydła, a także łatwo się je czyści. Można również wybrać modele elektryczne z czujnikiem ruchu, które działają bezdotykowo, zapewniające najwyższą sterylność oraz będą niezastąpione dla osób niepełnosprawnych. W obecnym czasie chorób i wirusów przenoszonych drogą kropelkową dobrym wyborem będą bezdotykowe antybakteryjne dozowniki do dezynfekcji rąk ze stali nierdzewnej, które w niezmienionym stanie posłużą wiele lat nawet w toaletach publicznych.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy! Zadzwoń tel. 512 902 313

 • Dozowniki do mydła w płynie

  Mydło w płynie to jeden z najlepszych wynalazków, jakie nasza cywilizacja wymyśliła dla higieny, szybkości dostępu środa czyszczącego. Dozowniki na mydło w płynie stosowane są najczęściej w galeriach handlowych, hotelach, stacjach benzynowych, lokalach użyteczności publicznej, urzędach, sklepach, szkołach, przedszkolach, w liceum i technikum.
  Najbardziej przydatne są w tych miejscach, w których przewija się wielka ilość ludzi, czystość i organizacja to zalety stosowania dozowników na mydło w każdym miejscu. Statcon posiada największy wybór oraz najlepsze ceny !

 • Dozowniki do mydła w pianie

  Dozownik do mydła w pianie - to idealna alternatywa dla zwykłego mydła w kostce, są dostępne różne rodzaje - od zapachów przez neutralny, cytrynowy, bananowy, truskawkowy, waniliowy itp po konsystencje. Prostota w napełnianiu dozownika do mydła w pianie oraz obsługi jest po prostu magiczna, szybko sprawnie i po kłopocie. W ofercie Statcon.pl znajdą Państwo wielki wybór dozowników do mydła w pianie, od plastikowych po stal szlachetną. Alternatywą jest bezdotykowy dozownik do mydła, który znajduje się w innej naszej kategorii.

 • Dozowniki łokciowe

  Dozownik łokciowy - inna nazwa dozownik płynów dezynfekcyjnych, gdyż w znacznej większości są do tego stosowane. Dozowniki łokciowe doskonale sprawdzają się w miejscach siedlisk bakterii, zarazków, wirusów, roztoczy itp takich jak szpitale, laboratorium, placówki mikrobiologiczne, oraz w przemyśle spożywczym przy mięsach, nabiałach, wytworach mleczarskich i tym podobnych. Najlepsze dozowniki łokciowe do każdej branży znajdziesz właśnie tu!

 • Dozowniki blatowe
 • Dozowniki automatyczne
na stronę
90 produktów
(5/5), głosów: 7
Ocena