Dozowniki do mydła 

Jest 76 produktów.

Profesjonalne tanie dozowniki do mydła to niezbędnik w każdej łazience w budynkach użyteczności publicznej, centrach usługowych, do szkoły i do przedszkola, a także budynkach firmowych, czyli wszędzie tam, gdzie z sanitariatu codziennie korzystają setki, a nawet tysiące osób. Nie ma tam miejsca dla zwykłego mydła w kostkach na którym gromadzą się miliony bakterii.

Szeroki wybór podajników mydła

Nasz sklep posiada wysokiej jakości tanie dozowniki do mydła firm takich jak Faneco, Impeco, Gojo, Saraya, Merida czy Purell. Wszystkie produkty wykonane są z solidnego materiału ABS oraz ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się wiszące antybakteryjne dozowniki do mydła w płynie, podajniki mydła w pianie, podblatowe (do zabudowy), łokciowe czy bezdotykowe. Wszystkie modele dostępne są w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdej łazienki czy toalety. Posiadają różną pojemność w zależności od przeznaczenia. Najmniejsze dozowniki mydła mogą pomieścić około 300ml mydła, średnie około 500ml płynu natomiast duże podajniki do mydła pomieszczą nawet ponad 1l mydła. Pojemność takiego podajnika należy dostosować przede wszystkim do natężenie ruchu w toalecie czy łazience. Wersje elektroniczne posiadają dodatkowo zabezpieczenia antykradzieżowe, gdzie wkłady zamykane są na kluczyk.

Higieniczne dozowniki do mydła

Antybakteryjne dozowniki mydła do rąk z oferty STATCON to najnowocześniejsze rozwiązania służące profilaktyce chorób, w największym stopniu rozprzestrzeniających się poprzez kontakt z groźnymi bakteriami i wirusami. Posiadają ergonomiczne kształty, dzięki którym można je obsługiwać łokciem, co jest najbardziej higieniczną metodą korzystania z dozowników mydła, a także łatwo się je czyści. Można również wybrać modele elektryczne z czujnikiem ruchu, które działają bezdotykowo, zapewniające najwyższą sterylność oraz będą niezastąpione dla osób niepełnosprawnych. Dobrym wyborem będą antybakteryjne dozowniki ze stali nierdzewnej, które w niezmienionym stanie posłużą wiele lat.

Sposoby dozowana i rodzaje mydła

Podajniki pod względem użyteczności możemy podzielić na przyciskowe, łokciowe i bezdotykowe (automatyczne). Dozowniki mydła przyciskowe są wybierane najczęściej z uwagi na małą awaryjność i niską cenę, a montowane głównie są do toalet i łazienek publicznych np. w centrum handlowym, do szkoły czy przedszkola. Dozowniki łokciowe montowane są tam gdzie wymagają tego wysokie wymogi higieniczne np. w szpitalach lub laboratoriach. Najbardziej higieniczne ale i najdroższe są elektroniczne dozowniki do mydła. Te automatyczne bezdotykowe podajniki są uruchamiane na fotokomórkę dlatego też nie trzeba ich dotykać.

Podajniki możemy także rozróżnić pod względem rodzajów mydła. W zależności od podajnika możemy używać dozownika do mydła w płynie oraz w pianie. Najistotniejszą różnicą jest fakt, że piana jest wydajniejsza niż płyn. Natomiast koszt zakupu piany jest droższy, a także dobór urządzeń na pianę jest dużo mniejszy.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

 • Dozowniki do mydła w płynie

  Mydło w płynie to jeden z najlepszych wynalazków, jakie nasza cywilizacja wymyśliła dla higieny, szybkości dostępu środa czyszczącego. Dozowniki na mydło w płynie stosowane są najczęściej w galeriach handlowych, hotelach, stacjach benzynowych, lokalach użyteczności publicznej, urzędach, sklepach, szkołach, przedszkolach, w liceum i technikum.
  Najbardziej przydatne są w tych miejscach, w których przewija się wielka ilość ludzi, czystość i organizacja to zalety stosowania dozowników na mydło w każdym miejscu. Statcon posiada największy wybór oraz najlepsze ceny !

 • Dozowniki do mydła w pianie

  Dozownik do mydła w pianie - to idealna alternatywa dla zwykłego mydła w kostce, są dostępne różne rodzaje - od zapachów przez neutralny, cytrynowy, bananowy, truskawkowy, waniliowy itp po konsystencje. Prostota w napełnianiu dozownika do mydła w pianie oraz obsługi jest po prostu magiczna, szybko sprawnie i po kłopocie. W ofercie Statcon.pl znajdą Państwo wielki wybór dozowników do mydła w pianie, od plastikowych po stal szlachetną. Alternatywą jest bezdotykowy dozownik do mydła, który znajduje się w innej naszej kategorii.

 • Dozowniki łokciowe

  Dozownik łokciowy - inna nazwa dozownik płynów dezynfekcyjnych, gdyż w znacznej większości są do tego stosowane. Dozowniki łokciowe doskonale sprawdzają się w miejscach siedlisk bakterii, zarazków, wirusów, roztoczy itp takich jak szpitale, laboratorium, placówki mikrobiologiczne, oraz w przemyśle spożywczym przy mięsach, nabiałach, wytworach mleczarskich i tym podobnych. Najlepsze dozowniki łokciowe do każdej branży znajdziesz właśnie tu!

 • Dozowniki blatowe
 • Dozowniki automatyczne
na stronę
76 produktów