Śledź nas na facebooku

Dozowniki mydła do rąk Jest 67 produktów.

Dozowniki do mydła to niezbędnik w każdej łazience w budynkach użyteczności publicznej, centrach usługowych, a także budynkach firmowych, czyli wszędzie tam, gdzie z sanitariatu codziennie korzystają setki, a nawet tysiące osób. Nie ma tam miejsca dla zwykłego mydła w kostkach na którym gromadzą się miliony bakterii.

Ergonomiczny kształt zapewniający najwyższą higienę

Dozowniki mydła z oferty STATCON to najnowocześniejsze rozwiązania służące profilaktyce chorób, w największym stopniu rozprzestrzeniających się poprzez kontakt z groźnymi bakteriami i wirusami. Posiadają ergonomiczne kształty, dzięki którym można je obsługiwać łokciem, co jest najbardziej higieniczną metodą korzystania z dozowników mydła. Można również wybrać modele, które działają bezdotykowo, zapewniające najwyższą sterylność.

Solidne wykonanie i dopasowanie stylistyczne

W ofercie STATCON znalazły się dozowniki wykonane z solidnego materiału ABS. Modele elektroniczne posiadają zabezpieczenia antykradzieżowe, gdzie wkłady zamykane są na kluczyk. Dozowniki są dostępne w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdej łazienki.

 

 • Dozowniki do mydła w płynie

  Mydło w płynie to jeden z najlepszych wynalazków, jakie nasza cywilizacja wymyśliła dla higieny, szybkości dostępu środa czyszczącego. Dozowniki na mydło w płynie stosowane są najczęściej w galeriach handlowych, hotelach, stacjach benzynowych, lokalach użyteczności publicznej, urzędach, sklepach, szkołach, przedszkolach, w liceum i technikum.
  Najbardziej przydatne są w tych miejscach, w których przewija się wielka ilość ludzi, czystość i organizacja to zalety stosowania dozowników na mydło w każdym miejscu. Statcon posiada największy wybór oraz najlepsze ceny !

 • Dozowniki do mydła w pianie

  Dozownik do mydła w pianie - to idealna alternatywa dla zwykłego mydła w kostce, są dostępne różne rodzaje - od zapachów przez neutralny, cytrynowy, bananowy, truskawkowy, waniliowy itp po konsystencje. Prostota w napełnianiu dozownika do mydła w pianie oraz obsługi jest po prostu magiczna, szybko sprawnie i po kłopocie. W ofercie Statcon.pl znajdą Państwo wielki wybór dozowników do mydła w pianie, od plastikowych po stal szlachetną. Alternatywą jest bezdotykowy dozownik do mydła, który znajduje się w innej naszej kategorii.

 • Dozowniki łokciowe

  Dozownik łokciowy - inna nazwa dozownik płynów dezynfekcyjnych, gdyż w znacznej większości są do tego stosowane. Dozowniki łokciowe doskonale sprawdzają się w miejscach siedlisk bakterii, zarazków, wirusów, roztoczy itp takich jak szpitale, laboratorium, placówki mikrobiologiczne, oraz w przemyśle spożywczym przy mięsach, nabiałach, wytworach mleczarskich i tym podobnych. Najlepsze dozowniki łokciowe do każdej branży znajdziesz właśnie tu!

 • Dozowniki blatowe
 • Dozowniki automatyczne
na stronę
67 produktów