Śledź nas na facebooku

Dozowniki mydła do rąk Jest 69 produktów.

Dozowniki do mydła to niezbędnik w każdej łazience w budynkach użyteczności publicznej, centrach usługowych, a także budynkach firmowych, czyli wszędzie tam, gdzie z sanitariatu codziennie korzystają setki, a nawet tysiące osób. Nie ma tam miejsca dla zwykłego mydła w kostkach na którym gromadzą się miliony bakterii.

Ergonomiczny kształt zapewniający najwyższą higienę

Dozowniki mydła z oferty STATCON to najnowocześniejsze rozwiązania służące profilaktyce chorób, w największym stopniu rozprzestrzeniających się poprzez kontakt z groźnymi bakteriami i wirusami. Posiadają ergonomiczne kształty, dzięki którym można je obsługiwać łokciem, co jest najbardziej higieniczną metodą korzystania z dozowników mydła. Można również wybrać modele, które działają bezdotykowo, zapewniające najwyższą sterylność.

Solidne wykonanie i dopasowanie stylistyczne

W ofercie STATCON znalazły się dozowniki wykonane z solidnego materiału ABS. Modele elektroniczne posiadają zabezpieczenia antykradzieżowe, gdzie wkłady zamykane są na kluczyk. Dozowniki są dostępne w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdej łazienki.

 

na stronę
69 produktów