Suszarki 

Jest 96 produktów.

Znajdujące się w ofercie suszarki są ergonomiczne i zapewniają bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Szukając alternatywy dla ręczników papierowych, których uzupełnianie generuje spore koszty najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się zakupić elektryczną suszarkę na fotokomórkę.

Sterylne rozwiązanie dla firm

W miejscach gdzie co dzień przewija się bardzo dużo osób dbanie o czystość toalet jest szczególnie ważne. Wybór urządzeń z oferty STATCON pozwala sprostać temu wyzwaniu. Suszarki kieszeniowe do rąk - bezdotykowe to doskonały wybór dla biura, instytucji, restauracyjnych łazienek czy toalet w centrach handlowych, w których czystość musi być na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość suszarek

Nasz sklep posiada w swojej ofercie tylko wysokiej jakości suszarki do rąk i suszarki basenowe firmy Merida, Dyson, Faneco, Sanjo czy Impeco. Urządzenia te wykonane są zarówno z materiału ABS, jak i stali nierdzewnej. Najbardziej wymagający mogą wybrać te wyposażone w podświetlany panel, a także powłokę antybakteryjną. Szeroka gama produktów pozwala dopasować urządzenia o odpowiedniej mocy, czasie suszenia oraz emitowanym poziomie hałasu. Mnogość geometrycznych kształtów i klasyczna kolorystyka pozwala dobrać je do każdej łazienki. Dobra cena i pozytywne opinie użytkowników i ekspertów gwarantują niezawodność na lata.

Jeśli nie wiesz jaką wybrać, jaka moc jest najlepsza, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

 • Suszarki do rąk

  Bezdotykowe suszarki do rąk to niezbędne wyposażenie toalety i łazienki, a najczęściej można je spotkać w budynkach użyteczności publicznej, na dworcach, w hotelach, lotniskach czy w punktach gastronomicznych. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno mocą, jak i dodatkowymi funkcjami. Do wyboru mamy suszarki z filtrem Hepa, lampą UV, podświetleniem, przyciskiem, a także z kranem.

  Współczesne urządzenia

  Zdecydowana większość stosowanych suszarek do rąk to elektryczne urządzenia o bardzo dużej mocy, które zapewniają szybkie suszenie. Najlepsze modele są w stanie bardzo dokładnie wysuszyć mokre dłonie, a czas suszenia rąk wynosi 5-10 sekund. Elektryczną suszarkę można uruchomić za pomocą przycisku lub poprzez podsunięcie dłoni w okolice czujnika. Ponadto urządzenia te są wydajne i wytrzymałe, co ze względu na specyfikę miejsca w jakim się znajdują ma ogromne znaczenie.

  Jakie suszarki do rąk wybrać?

  Wybór odpowiedniej suszarki do rąk nie jest prosty ponieważ będziemy jej potrzebować na minimum kilka lat. Ważne jest, aby jak najdłużej wykazywała się bezawaryjnością i jak najcichszą pracą. Podejmując decyzję o zakupie suszarki do rąk zwróćmy uwagę na natężenie ruchu w toalecie, wytwarzany przez urządzenie hałas, rodzaj obudowy, moc, czas suszenia oraz sposób uruchamiania. Nie sugerujmy się ceną, ponieważ warto wziąć pod uwagę także tanie suszarki. Istotną kwestią jest również aspekt higieniczny. Używanie urządzeń bezdotykowych skutecznie ogranicza rozwój bakterii i grzybów.

  Zastosowanie suszarek do rąk

  Produkty te stosowane są zamiast tradycyjnych podajników papieru. Zużyte ręczniki papierowe generują większą produkcję śmieci. Elektryczne suszarki do rąk dla wygody i komfortu użytkowników montowane są przy umywalkach. Urządzenia idealnie sprawdzą się w restauracji, galeriach handlowych, hotelach, kinach i w wielu podobnych miejscach. Polecane są również jako suszarki do rąk dla dzieci uczęszczających do przedszkola i do szkoły.

  Automatyczne suszarki to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ponieważ nie ma konieczności ciągłej kontroli nad tym, czy w podajniku znajduje się papier. Nasz sklep posiada profesjonalne i tanie suszarki do rąk. W ofercie znajdą Państwo także bezdotykowe suszarki kieszeniowe.

  Jeśli nie wiesz jaką wybrać, jaka moc jest najlepsza, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

 • Suszarki basenowe i hotelowe do włosów

  Suszarka do rąk jest pierwszym skojarzeniem przy wyposażeniu łazienek i przebieralni na basenach i w hotelach. Obecnie w tych miejscach także suszarki do włosów to podstawowy element ich wyposażenia, który idealnie sprawdza się niezależnie od pory roku.

  Charakterystyczne cechy produktu

  Suszarki basenowe oraz suszarki hotelowe wyposażone zazwyczaj są w specjalne uchwyty zapewniające wygodne, ale co najważniejsze bezpieczne umiejscowienie, kiedy urządzenie nie jest użytkowane. Takie uchwyty spełniają jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję z punktu widzenia zarządcy hotelu czy basenu - doskonale chronią przed kradzieżą, dzięki czemu nie muszą coraz to inwestować w nowe urządzenia, co mogłoby być dość dużym finansowym obciążeniem.

  Funkcjonalność urządzeń

  Producenci aby zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania suszarki hotelowe wyposażają w dodatkowe, niezwykle praktyczne funkcje takie jak dodatkowe gniazdo np. na golarkę czy włącznik główny. W przypadku suszarek ściennych, obecnie standardowym rozwiązaniem jest montaż zabezpieczeń zapobiegających przegrzaniu się urządzenia.

   

 • Suszarki kieszeniowe

  Osoby korzystające z publicznych toalet przede wszystkim liczą na to, że w tego rodzaju miejscach zastosowane zostaną rozwiązania, pozwalające na zachowanie maksymalnego poziomu czystości oraz higieny. Suszarki kieszeniowe posiadają nowoczesny wygląd, są w 100% bezdotykowe ale także są bardzo wygodne w użytkowaniu, dlatego też często można je spotkać w toaletach publicznych

  Suszarki kieszeniowe a suszarki tradycyjne

  W przeciwieństwie do tradycyjnych, jeszcze do niedawna dość powszechnie stosowanych suszarek tradycyjnych, te kieszeniowe suszarki do rąk znacznie dokładnie i co najważniejsze szybciej są w stanie wysuszyć dłonie. Możliwe jest to przede wszystkim ze względu na specjalną konstrukcję suszarki, w której dłoń suszona jest szybko i efektywnie po wsunięciu jej w specjalne zagłębienie.

  Istota dokładnego suszenia dłoni

  Dokładne wysuszenie dłoni jest niezwykle ważne, ze względu na to, że tylko na całkowicie wysuszonych dłoniach bakterie nie będą miały szans na namnażanie się (a niestety mimo dokładnego sprzątania w toaletach publicznych bakterii nie brakuje). Średni czas suszenia w zależności od mocy suszarki to około 10-15 sekund.

  Jeśli nie wiesz jakie suszarki kieszeniowe do rąk będą dla Ciebie odpowiednie - zadzwoń, chętnie pomożemy i doradzimy! tel. 512 902 313

na stronę
96 produktów
(4.9/5), głosów: 7
Ocena