Śledź nas na facebooku

Suszarki Jest 89 produktów.

Suszarki znajdujące się w ofercie STATCON są ergonomiczne i zapewniają bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Jeśli szuka się alternatywy dla ręczników papierowych, które często trzeba uzupełniać, zwłaszcza w toaletach publicznych, co generuje spore koszty, to kolekcja elektrycznych suszarek na fotokomórkę jest właściwym wyborem.

Sterylne rozwiązanie dla firm

W miejscach gdzie co dzień przewija się bardzo dużo osób dbanie o czystość toalet jest szczególnie ważne. Wybór produktów z oferty STATCON pozwala sprostać temu wyzwaniu. Suszarki na fotokomórkę to doskonały wybór dla restauracyjnych łazienek czy toalet w centrach handlowych, w których czystość musi być na najwyższym poziomie.

Najwyższej jakości suszarki

Suszarki wykonane są zarówno z materiału ABS, jak i stali nierdzewnej. Najbardziej wymagający mogą wybrać te wyposażone w podświetlany panel, a także powłokę antybakteryjną. Szeroka gama produktów pozwala dopasować urządzenia, o odpowiedniej mocy, czasie suszenia oraz emitowanym poziomie hałasu. Mnogość geometrycznych kształtów i klasyczna kolorystyka pozwala dobrać je do każdej łazienki.

 • Suszarki do rąk

  Suszarki do rąk to urządzenie niezbędne w szczególności w publicznych toaletach. Poszczególne modele suszarek do rąk różnią się pomiędzy sobą zarówno mocą, jak i dodatkowymi funkcjami.

  Współczesne urządzenia

  Zdecydowana większość stosowanych suszarek do rąk, znajdujących się w toaletach w budynkach użyteczności publicznej to elektryczne urządzenia o bardzo dużej mocy, zapewniające szybkie suszenie rąk. Najlepsze modele suszarek do rąk są w stanie wysuszyć bardzo dokładnie mokre dłonie już w czasie 5-10 sekund. Ponadto suszarki to urządzenia bardzo wydajne i wytrzymałe, co ze względu na specyfikę miejsca, w jakim się znajdują, ma ogromne wręcz znaczenie.

  Zastosowanie suszarek do rąk

  Suszarki do rąk obecnie bardzo często stosowane są zamiast tradycyjnych podajników papieru. Dla wygody i komfortu użytkowników montowane są przy umywalkach. Suszarki do rąk idealnie sprawdzą się w budynkach szkół, restauracji, galerii handlowych, kin i w wielu podobnych miejscach. Automatyczne suszarki do rąk pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy - w tym przypadku bowiem nie ma konieczności ciągłej kontroli nad tym, czy w podajniku znajduje się papier.

 • Suszarki basenowe/hotelowe do włosów

  Suszarka do rąk jest pierwszym skojarzeniem przy  wyposażeniu łazienek i przebieralni na basenach i w hotelach. Obecnie w tych miejscach także suszarka do włosów to podstawowy element ich wyposażenia, który idealnie sprawdza się niezależnie od pory roku.

  Charakterystyczne cechy produktu

  Zdecydowana większość zarówno basenowych jak i hotelowych suszarek wyposażona została w specjalne uchwyty zapewniające wygodne, ale co najważniejsze bezpieczne umiejscowienie dla suszarki, kiedy urządzenie nie jest użytkowane. Takie uchwyty spełniają jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję z punktu widzenia zarządcy hotelu czy basenu - doskonale chronią przed kradzieżą, dzięki czemu nie muszą coraz to inwestować w nowe urządzenia, co mogłoby być dość dużym finansowym obciążeniem.

  Funkcjonalność urządzeń

  Szczególnie w przypadku tych suszarek dedykowanych do hoteli, producenci aby zapewnić jeszcze większy komfort ich użytkowania umieszczają w ich dodatkowe, niezwykle praktyczne funkcje takie jak dodatkowe gniazdo np. na golarkę czy włącznik główny. W przypadku suszarek ściennych, obecnie standardowym rozwiązaniem jest montaż zabezpieczeń zapobiegających przegrzaniu się urządzenia.

   

 • Suszarki kieszeniowe

  Osoby korzystające z publicznych toalet przede wszystkim liczą na to, że w tego rodzaju miejscach zastosowane zostaną rozwiązania, pozwalające na zachowanie maksymalnego poziomu czystości oraz higieny. Dlatego też w wielu toaletach w publicznych miejscach spotkać można się z nowoczesnymi i bardzo wygodnymi w użytkowaniu suszarkami kieszeniowymi.

  Suszarki kieszeniowe a suszarki tradycyjne

  W przeciwieństwie do tradycyjnych, jeszcze do niedawna dość powszechnie stosowanych suszarek tradycyjnych, te kieszeniowe znacznie dokładnie i co najważniejsze szybciej są w stanie wysuszyć dłonie. Możliwe jest to przede wszystkim ze względu na specjalną konstrukcję suszarki, w której dłoń suszona jest szybko i efektywnie po wsunięciu jej w specjalne zagłębienie.

  Istota dokładnego suszenia dłoni

  Dokładne wysuszenie dłoni jest niezwykle ważne, ze względu na to, że tylko na całkowicie wysuszonych dłoniach bakterie nie będą miały szans na namnażanie się (a niestety mimo dokładnego sprzątania w toaletach publicznych bakterii nie brakuje).

na stronę
89 produktów