Podajniki na ręczniki papierowe 

Jest 42 produktów.

Podajniki na ręczniki papierowe to akcesoria niezbędne do toalet i łazienek publicznych, gdzie nie stosuje się suszarek elektrycznych. Przeznaczone są na jednorazowe ręczniki papierowe w rolce lub składane ręczniki papierowe w listkach (ZZ). Można je zaadaptować obok umywalki i dozowników mydła. Wyprodukowane są z metalu ze stali nierdzewnej oraz plastiku ABS. Podajniki na ręczniki papierowe występują w różnych kolorach takich jak czarny, biały, szary czy też kolorowy. Sprzedajemy pojemniki tylko renomowanych firm: Faneco, Impeco czy JM-Metzger.

Sterylność w zakładach produkcyjnych

Pojemniki na ręczniki papierowe w rolce mogą być bezpośrednio przytwierdzone do ściany. Jednak w zakładach produkcyjnych i warsztatach lepiej sprawdzają się stojaki na czyściwo, zwłaszcza gdy używa się często płynów do dezynfekcji.

Podajnik na ręczniki papierowe manualny i automatyczny

Stosowanie manualne pojemniki na ręczniki papierowe może być wygodniejsze dzięki możliwości urywania papieru na specjalnych ząbkach. Marnotrawstwu zapobiega z kolei wąski wpust. Przejrzysta powierzchnia materiału ABS pozwala kontrolować ilość papieru. W ofercie sklepu STATCON znajduje się również pojemniki bezdotykowe — automatyczne. Zapewniają jeszcze większą sterylność korzystania z pojemnika na ręcznik papierowy, dzięki temu, że działa na fotokomórkę.

 • Podajnik ręczników ZZ

  W każdej toalecie publicznej niezbędnym wyposażeniem są podajniki na ręczniki papierowe składane. Stojąc przed wyborem odpowiedniego urządzenia warto wziąć pod uwagę wydajne pojemniki na ręczniki ZZ. Oferowane przez nas podajniki są łatwe w montażu i w utrzymaniu czystości. Większej trudności nie sprawi też uzupełnianie. Dozownik na ręczniki papierowe w listkach polecany jest do wyposażenia toalet publicznych, kuchni w restauracjach, gabinetów kosmetycznych, lekarskich itp. Nowoczesne wykonanie pozwala na zamontowanie podajnika w każdym wystroju pomieszczenia, a wysokiej klasy materiały pozwolą na długoletnie użytkowanie.

  Zobacz także pojemniki na ręczniki papierowe w roli.

 • Podajnik ręczników w roli

  Odpowiednio dobrane podajniki ręczników w roli pozwalają na utrzymanie higieny w pomieszczeniu. Zasady działania podajnika na ręczniki w roli są proste. Rola ukryta jest wewnątrz obudowy, użytkownik chcący skorzystać z ręcznika dotyka tylko tego, który w danym momencie wyciąga.

  Pozostałe ręczniki zostają idealnie czyste. Pojemnik na ręczniki papierowe w rolce sprawdzi się nie tylko w toaletach publicznych, ale także w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych czy w kuchniach restauracji. Podajniki do ręczników papierowych w roli wykonane są z mocnego materiału, najczęściej jest to stal lub wysokiej klasy tworzywo sztuczne. Ważną cechą podajnika jest to, że wykazuje on bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zamykanie na klucz chroni podajnik przed dewastacją.

  Zobacz także pojemniki do ręczników papierowych ZZ.

 • Podajnik serwetek
na stronę
42 produktów