Podajniki na papier toaletowy 

Jest 31 produktów.

Pojemniki i podajniki na papier toaletowy wykorzystywane w toaletach publicznych powinny być wykonane z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia i wandalizm. W odpowiedzi na potrzeby klientów firma STATCON przygotowała ofertę wysokiej jakości podajniki do papieru toaletowego, wykonanych z materiału ABS, stali szlachetnej lub poliwęglanu.

Podajnik papieru toaletowego

Wśród szerokiej oferty można wybrać pojemniki na papier toaletowy wykonane z materiału ABS, które są wyposażone w praktyczne ząbki ułatwiające odrywanie papieru. Pojemniki na papier toaletowy są transparentne bądź posiadają okno, co pozwala na bieżącą kontrolę ilości papieru. W ofercie znalazły się również automatyczne podajniki, które dedykowane są do łazienek, w których wykorzystano podobne mechanizmy, zarówno jeśli chodzi o armaturę sanitarną, jak i dozowniki mydła. Zapewnia to najwyższą sterylność.

Dopasowanie do aranżacji

Obecnie produkowane dozowniki na papier toaletowy ze stali szlachetnej lub te kolorowe z tworzywa sztucznego pełnią także funkcję wystroju łazienki. Podajnik papieru toaletowego w roli można dobrać pod względem materiału i koloru do innych akcesoriów toaletowych, zwłaszcza te wykonane z ABS. Stal szlachetna zapewnia większą sterylność, gdyż na jej powierzchni w mniejszym stopniu gromadzą się bakterie, a poliwęglan jest najtrwalszy.Podajnik na papier toaletowy jest produktem który powinien znaleźć się w każdej łazience czy toalecie publicznej.

Jeśli masz problem jaki dozowniki na papier toaletowy wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy w wyborze: 512 902 313

na stronę
31 produktów