Śledź nas na facebooku

Pojemnik na papier toaletowy Jest 28 produktów.

Pojemnik na papier toaletowy wykorzystywany w toaletach publicznych powinien być wykonany z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia i wandalizm. W odpowiedzi na potrzeby klientów firma STATCON przygotowała ofertę wysokiej jakości pojemników na papier toaletowy, wykonanych z materiału ABS, stali szlachetnej lub poliwęglanu.

Najbardziej wytrzymałe materiały i wygoda użytkowania

Wśród szerokiej oferty można wybrać pojemniki na papier toaletowy wykonane z materiału ABS, które są wyposażone w praktyczne ząbki ułatwiające odrywanie papieru. Pojemniki są transparentne bądź posiadają okno, co pozwala na bieżącą kontrolę ilości papieru. W ofercie znalazły się również automatyczne podajniki, które dedykowane są do łazienek, w których wykorzystano podobne mechanizmy, zarówno jeśli chodzi o armaturę sanitarną, jak i dozowniki mydła. Zapewnia to najwyższą sterylność.

Dopasowanie do aranżacji

Pojemniki na papier toaletowy można dobrać pod względem materiału i koloru do innych akcesoriów toaletowych, zwłaszcza te wykonane z ABS. Stal szlachetna zapewnia większą sterylność, gdyż na jej powierzchni w mniejszym stopniu gromadzą się bakterie, a poliwęglan jest najtrwalszy.

 

na stronę
28 produktów