Śledź nas na facebooku

Kosze na śmieci 

Jest 20 produktów.

Każda toaleta publiczna wyposażona jest w kosze łazienkowe na śmieci w różnych rozmiarach. Wielkość pojemnika na odpady można dobrać biorąc pod uwagę przepustowość łazienki w ciągu dnia. Po takiej analizie może się okazać, że potrzebny będzie jeden mały kosz na śmieci lub kilka większych. Kosze z oferty Statcon przeznaczone są do postawienia lub zawieszenia na ścianie.

Różne rodzaje materiałów oraz mechanizmów otwierania

Stojąc przed zakupem kosza do łazienki publicznej warto przeglądnąć ofertę sklepu z akcesoriami do wyposażenia łazienek. Do wyboru są śmietniki wykonane z materiału ABS, ze stali nierdzewnej czy metalu. Metalowe kosze na śmieci są trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kosze ze stali nierdzewnej na długi czas pozostaną w idealnej formie. Natomiast kosz na śmieci plastikowy najlepiej sprawdzi się w warunkach, gdzie natężenie ruchu jest spore. Kosze z pedałem bądź uchylne najczęściej stawiane są na podłodze, natomiast te wieszane na ścianie posiadają zamykane pokrywy.

Dopasowanie kosza do aranżacji łazienki

Ponieważ kosze łazienkowe najczęściej zajmują miejsce obok dozowników na mydło czy papier wartałoby dopasować ich wygląd do wystroju łazienki. W takiej sytuacji akcesoria toaletowe będą stanowić spójną całość. Obecnie modne są nowoczesne kosze na śmieci, w różnych odcieniach.

Kosz nie tylko do łazienki

Nie tylko w toalecie nie może zabraknąć pojemnika na śmieci. W domu czy w pracy przyda się kosz na śmieci do pokoju czy śmietnik w kuchni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz tanie kosze na śmieci przeznaczone do różnych pomieszczeń czy budynków.

 • Kosze na śmieci metalowe

  Wyposażając biuro, kuchnię, łazienkę czy pomieszczenia użyteczności publicznej ważnym zadaniem jest zakup kosza na śmieci. Na rynku można spotkać kosze plastikowe, stalowe kosze na śmieci, w różnych kolorach i fasonach. Warto pamiętać, że nie zawsze tanie metalowe kosze na śmieci będą gorszej jakości niż te droższe.

  Klasyczne czy nowoczesne kosze na śmieci?

  Zastanawiając się nad wyborem kosza na śmieci warto wziąć pod uwagę specyfikę danego pomieszczenia. Łazienkowy kosz na śmieci będzie się różnił od kosza do biura czy pokoju. Do łazienki warto zakupić kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ponieważ pomieszczenie to narażone jest na kontakt z wodą i wilgocią. W pokojach, biurach warto wybrać nowoczesne kosze na śmieci, które nieraz posiadają atrakcyjny design.

  Wyposażenie koszy na śmieci

  Najbardziej popularne kosze metalowe posiadają pedał, ale występują też kosze uruchamiane bezdotykowo, uchylane lub z otwartą pokrywą. Większość z nich jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

 • Kosze na śmieci plastikowe
 • Akcesoria do koszy
na stronę
20 produktów