Kosze łazienkowe na śmieci 

Jest 23 produktów.

Każda toaleta publiczna wyposażona jest w kosze na śmieci łazienkowe w różnych rozmiarach. Wielkość pojemnika na odpady można dobrać biorąc pod uwagę przepustowość łazienki w ciągu dnia. Po takiej analizie może się okazać, że potrzebny będzie jeden mały kosz na śmieci lub kilka większych. Kosze łazienkowe z oferty Statcon przeznaczone są do postawienia lub zawieszenia na ścianie.

Różne rodzaje koszów na śmieci

Stojąc przed zakupem kosza do łazienki publicznej warto przeglądnąć ofertę sklepu z akcesoriami do wyposażenia łazienek. Do wyboru są śmietniki wykonane z plastiku ABS, ze stali nierdzewnej czy metalu. Metalowe kosze na śmieci są trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kosze ze stali nierdzewnej na długi czas pozostaną w idealnej formie. Natomiast kosz na śmieci plastikowy najlepiej sprawdzi się w warunkach, gdzie natężenie ruchu jest spore. Kosze łazienkowe z pedałem bądź uchylne najczęściej stawiane są na podłodze, natomiast te wieszane na ścianie posiadają lub też nie zamykane pokrywy. Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie kosze w rozmiarach od 5 aż do 30 litrów.

Dopasowanie kosza do aranżacji łazienki

Ponieważ kosze łazienkowe najczęściej zajmują miejsce obok dozowników na mydło czy papier warto by dopasować ich wygląd do wystroju łazienki. W takiej sytuacji akcesoria toaletowe będą stanowić spójną całość. Obecnie modne są nowoczesne kosze na śmieci, w różnych odcieniach.

Kosze na śmieci nie tylko do łazienki

Nie tylko w toalecie nie może zabraknąć pojemnika na śmieci. W domu do pokoju, kuchni czy do biura z pewnością przyda się nawet mały kosz na śmieci. W ofercie naszego sklepu znajdziesz tanie kosze łazienkowe na śmieci przeznaczone do różnych pomieszczeń czy budynków. Warto pamiętać, że nie zawsze tanie kosze na śmieci metalowe będą gorszej jakości niż te droższe.

 • Kosze na śmieci ze stali nierdzewnej

  Wyposażając biuro, kuchnię, łazienkę czy pomieszczenia użyteczności publicznej ważnym zadaniem jest zakup kosza na śmieci. W naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy kosze plastikowe, metalowe kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, w różnych kolorach, fasonach oraz o różnej pojemności.

  Metalowe kosze na śmieci

  Zastanawiając się nad wyborem warto wziąć pod uwagę specyfikę danego pomieszczenia. Kosze na śmieci łazienkowe będą się różniły się od tych do biura czy pokoju. Do łazienki warto zakupić kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ponieważ pomieszczenie to narażone jest na kontakt z wodą i wilgocią. W pokojach, biurach warto wybrać nowoczesne - niekoniecznie metalowe, które nieraz posiadają atrakcyjny design. Wykorzystywana do produkcji stal nierdzewna charakteryzuje się wysokimi walorami jakościowymi i estetycznymi. Kosze metalowe są bardziej wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne niż klasyczne tanie kosze plastikowe, przez co też ich waga jest nieco większa.

  Funkcjonalność koszy ze stali nierdzewnych

  Szeroki wybór koszy ze stali nierdzewnej umożliwia znalezienie modelu odpowiedniego do każdego pomieszczenia spełniając wymogi estetyki i funkcjonalności. Najbardziej popularne kosze na śmieci metalowe posiadają pedał, ale występują też otwierane całkowicie bezdotykowo, uchylane lub z otwartą pokrywą. Niewielka waga tych koszy będzie umożliwia łatwe przenoszenie i opróżnianie śmieci - co jest dobrym atutem i rozwiązaniem dla osób sprzątających łazienki, biura czy inne pomieszczenia.

  Jeśli nie wiesz jaki wybrać do swojej łazienki, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

  Zobacz także pozostałe wyposażenie sanitarne ze stali szlachetnej.

 • Kosze na śmieci plastikowe
 • Akcesoria do koszy
na stronę
23 produktów