Śledź nas na facebooku

Wyposażenie sanitariatów ze stali szlachetnej Jest 15 produktów.

Sanitariaty ze stali nierdzewnej odznaczają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również wyjątkową wytrzymałością. W szczególności dotyczy to umywalek ze stali do toalet publicznych, które przeznaczone są do częstego użytkowania przez duże ilości osób. W katalogach naszej firmy znajdują się m.in. miski WC, pisuar wiszący, miska ustępowa turecka, umywalki ze stali nierdzewnej czy też zestawy sanitarne. Dostępne są w wersji matowej lub polerowanej. Posiadamy także uniwersalne stelaże do mis, umywalek i pisuarów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  • Umywalki ze stali szlachetnej

    W STATCON oferujemy wytrzymały i efektownie wyglądający produkt taki jak umywalka stalowa, która jest niezastąpiona w wyposażeniu toalet w miejscach publicznych. Tego rodzaju sanitariaty są odporne na szkodliwe oddziaływanie wilgoci i wszelkie środki czyszczące. Umywalki stalowe z łatwością utrzymuje się w higienicznej czystości stosując powszechnie dostępne detergenty.

    Zastosowanie najwyższej jakości tworzyw gwarantuje zadowalające użytkowanie przez długie lata. Umywalka ze stali wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne

  • Stelaże podtynkowe

    Podwieszane sanitariaty są nie tylko nowoczesne i modne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Zajmują mniej miejsca od tradycyjnych i nie eksponują elementów instalacyjnych, tj. rur, węży itp.

    W STATCON polecamy Państwo stelaż podtynkowy dedykowany miskom WC oraz pisuarom. Dzięki tym elementom konstrukcyjnym możliwe jest zainstalowanie podwieszanych mis sanitarnych w sposób trwały i solidny. Na produkty do montażu sanitariatów udzielamy wieloletniej gwarancji. Polecamy wyposażenie toalet publicznych STATCON.

na stronę
15 produktów