Przewijaki dla niemowląt 

Jest 15 produktów.

Każda toaleta publiczna, nie tylko damska powinna być wyposażona w przewijaki dla niemowląt. Dla rodziców częstym problemem jest brak takiego wyposażenia łazienek publicznych. Dlatego warto skorzystać z oferty STATCON i wybrać przewijaki dla dzieci do toalety przy lokalu handlowo-usługowym.

Przewijak ścienny składany - dwa rodzaje materiału do wyboru

W ofercie znalazły się przewijaki dziecięce plastikowe wykonane z polietylenu, a także stali szlachetnej. Obydwa te materiały cechuje niezwykła wytrzymałość: w przypadku polietylenu -15 lub 90 kg, a stali szlachetnej nawet 113 kg. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią pasy wykonane z nylonu odpornego na ścieranie i uszkodzenia. Udogodnienie dla rodziców stanowi możliwość powieszenia torby z akcesoriami dla niemowlęcia na wieszaku. Ponadto można wybrać przewijak dla niemowląt zintegrowany z pojemnikiem na ręczniki.

Przewijaki ścienne dla niemowląt - komfort użytkowania

Dostępne w ofercie przewijaki dla dzieci łatwo się składa i rozkłada. Złożone nie zajmują w ogóle miejsca, dlatego można je zaadaptować nawet w małej toalecie. Takie stanowisko to duży komfort dla rodziców, który sprawia, że potrzeby ich małych dzieci zostają zaspokojone.

Jeśli nie wiesz jaki przewijak ścienny dla niemowląt wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

na stronę
15 produktów