Śledź nas na facebooku

Umywalki ze stali nierdzewnej 

Jest 6 produktów.

Umywalki ze stali nierdzewnej występują w formie naściennej, nadblatowej czy też wpuszczane w blat. Umywalki metalowe mają bardzo szerokie zastosowanie dla niepełnosprawnych osób. Dzięki temu że, są wykonane ze stali nierdzewnej są niezwykle trwałe i służą przez bardzo długi czas.

Wysoka jakość umywalek stalowych

Umywalki stalowe, ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane są produktem najwyższej jakości. Nie tylko wykazują wysoką odporność na działanie wody czy stosunkowo wysokich temperatur, ale również nie łatwo jest takie umywalki zarysować czy spowodować inne uszkodzenia mechaniczne. Utrzymywanie stalowych umywalek w doskonałej czystości również nie jest zbyt skomplikowane. Na rynku znaleźć można wiele preparatów doskonale utrzymujących je w czystości. Każdy producent umywalek dba, aby produkty były bezpieczne w użytkowaniu i służyły na lata.

Idealne dopasowanie

Stalowe umywalki ze stali nierdzewnej doskonale wkomponują się w nowoczesne łazienkowe wystroje. Ze względu na swoje właściwości metalowe umywalki sanitarne mogą być nie tylko stosowane w domach, ale również budynkach użyteczności publicznej takich jak szpitale, centra handlowe, urzędy, zakłady karne, zakłady przemysłowe, stadiony czy dworce. Atrakcyjna cena produktów z pewnością zachęci Państwa do ich wyboru.

6 produktów