Stelaże podtynkowe 

Jest 2 produktów.

Stelaże podtynkowe montowane w łazienkach są w zasadzie nie widoczne, jednak ich rola jest naprawdę ogromna. To dzięki nim, deska wc może być zamontowana bardzo stabilnie, co znacząco wpływa na komfort jej użytkowania. Stelaże podtynkowe tworzone są zarówno dla misy wc jak i pisuaru.

Podział stelaży podtynkowych

Stelaży podtynkowych jest co najmniej klika rodzai. Poza stelażami dedykowanymi typowo do ciężkiej zabudowy, trafić również można na stelaże do zabudowy lekkiej (tu wyróżnić można stelaże do zabudowy niskiej, do zabudowy wysokiej oraz samonośne).

Ogromne możliwości

Stelaże podtynkowe współcześnie produkowane mają bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o utrzymanie obciążenia. Te najwyższej jakości wytrzymują obciążenie nawet w granicach 400-450 kg. Nowoczesne stelaże są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu ich użytkownicy nie muszą się obawiać, że kiedykolwiek misa ulegnie zerwaniu czy powstanie awaria samego stelaża, zamontowanego w ścianie budynku. Stelaże są nie tylo niezawodne pod względem konstrukcyjnym, ale również i bardzo estetyczne, poprzez swój dyskretny wygląd.

2 produktów
(5/5), głosów: 1
Ocena