Śledź nas na facebooku

Wkłady uzupełniające do dozowników Jest 29 produktów.

Elektroniczne dozowniki do mydła działające na baterię wymagają stosowania wymiennych wkładów w postaci żelu, pianki bądź odżywki. W ofercie STATCON znalazły się hipoalergiczne i antybakteryjne produkty najwyższej jakości marek Purell i Gojo, docenianych przez lekarzy i używanych w trakcie przygotowania do wejścia na salę operacyjną. Wkłady uzupełniające do dozowników Purell i Gojo są szeroko używane przez profesjonalistów w wielu branżach.

Szeroka oferta dostosowana do potrzeb

W kolekcji Gojo i Purell znajdują się dozowniki LTX, TFX, a także ADX i Pro 2000. Do nich dedykowane są wymienne wkłady, które pozwalają na dozowanie odpowiedniej ilości pianki lub płynu dezynfekcyjnego. Takie rozwiązanie jest nie tylko higieniczne, ale również ekonomiczne, gdyż przy użyciu zwykłego mydła zużywa się go więcej, a dozowanie w połączeniu z odpowiednią konsystencją produktów daje realne oszczędności, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu BHP.

Bakterie i wirusy są bez szans

Płyny i pianki do dezynfekcji zapewniają neutralizowanie nie tylko bakterii ale również wirusów. Szczególnie polecane są dla branży produkcyjnej i usługowej. Wkłady bardzo łatwo się wymienia.

 

na stronę
29 produktów