Śledź nas na facebooku

Wkłady uzupełniające do dozowników Jest 29 produktów.

Najwyższej jakości wkłady uzupełniające do dozowników mydła automatycznych i manualnych GOJO.

GOJO® to, obok PURELL®, marka amerykańskiej firmy GOJO Industries, Inc., wiodącego producenta i sprzedawcy produktów z zakresu mycia i dezynfekcji rąk oraz pielęgnacji skóry.

W ofercie produktów GOJO znajdują się środki do mycia i pielęgnacji dłoni, w tym różnego rodzaju mydło w piance, profesjonalna odżywka GOJO HAND MEDIC® i emulsja do czyszczenia rąk GOJO NATURAL* ORANGE™ Pumice Hand Cleaner oraz elektroniczne i manualne dozowniki.

Dozowniki elektroniczne GOJO występują w systemie LTX™ i TFX™. Dozowniki LTX dostępne są w dwóch wielkościach - do wkładów o pojemności 700 ml i 1200 ml, działają na baterie (4x R20) dołączone do dozownika, na który udzielana jest 7-letnia gwarancja. W przypadku dozowników TFX, dostępna jest tylko pojemność 1200 ml. Dozowniki te również działają na oryginalnie dołączone baterie (3x LR14), przy czym gwarancja na dozownik jest udzielana na 3 lata.

Dozowniki manulane GOJO są dostępne w dwóch systemach - ADX™ i PRO™ 2000. Spośród dozowników ADX oferujemy dozowniki do wkładów mydła w piance o pojemności 700 ml i odżywki do rąk GOJO HAND MEDIC o pojemności 685 ml. System GOJO PRO 2000 to specjalne dozowniki przeznaczone do emulsji do czyszczenia rąk GOJO NATURAL ORANGE Pumice Hand Cleaner (2000 ml).

na stronę
29 produktów