Śledź nas na facebooku

Sprzęt do sprzątania Jest 40 produktów.

Utrzymanie biur czy wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej nie byłoby możliwe bez odpowiedniego sprzętu, ułatwiającego prace porządkowe szczególnie na dużych powierzchniach. W przypadku budynków użyteczności publicznej najbardziej praktyczne w utrzymaniu ich w czystości okazują się być specjalne wózki, pozwalające na przechowywanie odpowiednich środków oraz zbieranie na bieżąco wszystkich śmieci.

Dobry zestaw porządkowy to podstawa

Aby sprzątanie każdej powierzchni było możliwie jak najbardziej efektywne, niezbędne jest wyposażenie się w odpowiednio funkcjonalny sprzęt. Tu wybór jest całkiem spory, bowiem firmy sprzątające mogą zdecydować się zarówno na wózki standardowe, jak i modele posiadające liczne akcesoria, o dość różnorodnym zastosowaniu. Wszystko zależy od specyfiki pomieszczeń, które będą oczyszczane z wykorzystaniem takiego wózka.

Solidny sprzęt

Wózki do sprzątania będą niezwykle pomocne przy myciu podłóg i pozostałych pracach porządkowych, których w budynkach użyteczności publicznej jest naprawdę bardzo wiele. Solidne wózki o doskonale opracowanej konstrukcji będą bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie, dzięki czemu ich zakup będzie inwestycją długoterminową.

 • Wózki i zestawy porządkowe

  Niezbędnikiem każdej firmy sprzątającej budynki użyteczności publicznej są sprzęty serwisowe do sprzątania. Ułatwiają pracę, gdyż wszystkie potrzebne akcesoria i środki czystości można mieć pod ręką, a także na bieżąco gromadzić wszystkie odpady w koszu, usuwane po skończonym sprzątaniu.

  Sprzątanie wymaga odpowiedniej logistyki

  Choć sprzątanie nie wydaje się czynnością, która jest skomplikowana, to jednak wymaga bardzo dobrej organizacji zarówno czasu, jak i środków. Wykonanie pracy w określonym czasie zapewniają wózki serwisowe służące do sprzątania. Mogą się na nich znaleźć wiadra o różnej pojemności, wyciskarki do mopa, prasy do wyciskania, półki na akcesoria, a także kosz na śmieci zamykany na pokrywę lub otwarty. Większe BHP zapewniają wózki, które wyposażone są w zamykane szafki na chemię przeznaczoną do sprzątania, a także pokrywy kosza. Wózki do sprzątania dają komfort, gdyż wyposażone są w skrętne kółka.

  Gdzie sprawdzą się wózki do sprzątania i akcesoria?

  Takie wózki sprawdzą się we wszystkich firmach sprzątających duże przestrzenie, tj. hale przemysłowe, produkcyjne, centra handlowo-usługowe, szkoły czy szpitale. Zapewnią większą efektywność pracy.

   

na stronę
40 produktów