Nowe produkty

Wózki do sprzątania, wózki serwisowe do sprzątania
Wózek sprzątający jest najbardziej popularnym narzędziem stosowanym do utrzymania czystości w obiektach o średniej i dużej powierzchni, który wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Wózek sprzątający w wersji podstawowej ma na wyposażeniu wiadra , prasy wyciskające do mopów i skrętne kółka. Występują wózki serwisowe duż...
Wózek sprzątający jest najbardziej popularnym narzędziem stosowanym do utrzymania czystości w obiektach o średniej i dużej powierzchni, który wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Wózek sprzątający w wersji podstawowej ma na wyposażeniu wiadra , prasy wyciskające do mopów i skrętne kółka. Występują wózki serwisowe dużo bardziej rozbudowane w uchwytami na worek i dodatkowymi półkami na akcesoria do sprzątania.
Wózki serwisowe dzielą się na wózki z pojedynczym i podwójnym wiadrem lub z wyciskarką z mopem. Każdy wózek do sprzątania jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, czym stanowi jeden z najlepszych i najbardziej ułatwiających urządzeń przy utrzymaniu czystości w hotelach , sklepach wielkopowierzchniowych i wszystkich innych miejscach użyteczności publicznej takich jak :
-szkoły
-biura
-szpitale
-przedszkola
-hale handlowe
-sklepy
-komisariaty straży pożarnej oraz policji
-DPS - domy pomocy społecznej
-urzędy państwowe
-itp.
Więcej

Wózki do sprzątania, wózki serwisowe do sprzątania Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 41 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 41 - 41 z 41 elementów