Śledź nas na facebooku

Suszarki do rąk Jest 55 produktów.

Suszarki do rąk to urządzenie niezbędne w szczególności w publicznych toaletach. Poszczególne modele suszarek do rąk różnią się pomiędzy sobą zarówno mocą, jak i dodatkowymi funkcjami.

Współczesne urządzenia

Zdecydowana większość stosowanych suszarek do rąk, znajdujących się w toaletach w budynkach użyteczności publicznej to elektryczne urządzenia o bardzo dużej mocy, zapewniające szybkie suszenie rąk. Najlepsze modele suszarek do rąk są w stanie wysuszyć bardzo dokładnie mokre dłonie już w czasie 5-10 sekund. Ponadto suszarki to urządzenia bardzo wydajne i wytrzymałe, co ze względu na specyfikę miejsca, w jakim się znajdują, ma ogromne wręcz znaczenie.

Zastosowanie suszarek do rąk

Suszarki do rąk obecnie bardzo często stosowane są zamiast tradycyjnych podajników papieru. Dla wygody i komfortu użytkowników montowane są przy umywalkach. Suszarki do rąk idealnie sprawdzą się w budynkach szkół, restauracji, galerii handlowych, kin i w wielu podobnych miejscach. Automatyczne suszarki do rąk pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy - w tym przypadku bowiem nie ma konieczności ciągłej kontroli nad tym, czy w podajniku znajduje się papier.

na stronę
55 produktów