Suszarki do rąk 

Jest 54 produktów.

Bezdotykowe suszarki do rąk to niezbędne wyposażenie toalety i łazienki, a najczęściej można je spotkać w budynkach użyteczności publicznej, na dworcach, w hotelach, lotniskach czy w punktach gastronomicznych. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno mocą, jak i dodatkowymi funkcjami. Do wyboru mamy suszarki z filtrem Hepa, lampą UV, podświetleniem, przyciskiem, a także z kranem.

Współczesne urządzenia

Zdecydowana większość stosowanych suszarek do rąk to elektryczne urządzenia o bardzo dużej mocy, które zapewniają szybkie suszenie. Najlepsze modele są w stanie bardzo dokładnie wysuszyć mokre dłonie, a czas suszenia rąk wynosi 5-10 sekund. Elektryczną suszarkę można uruchomić za pomocą przycisku lub poprzez podsunięcie dłoni w okolice czujnika. Ponadto urządzenia te są wydajne i wytrzymałe, co ze względu na specyfikę miejsca w jakim się znajdują ma ogromne znaczenie.

Jakie suszarki do rąk wybrać?

Wybór odpowiedniej suszarki do rąk nie jest prosty ponieważ będziemy jej potrzebować na minimum kilka lat. Ważne jest, aby jak najdłużej wykazywała się bezawaryjnością i jak najcichszą pracą. Podejmując decyzję o zakupie suszarki do rąk zwróćmy uwagę na natężenie ruchu w toalecie, wytwarzany przez urządzenie hałas, rodzaj obudowy, moc, czas suszenia oraz sposób uruchamiania. Nie sugerujmy się ceną, ponieważ warto wziąć pod uwagę także tanie suszarki. Istotną kwestią jest również aspekt higieniczny. Używanie urządzeń bezdotykowych skutecznie ogranicza rozwój bakterii i grzybów.

Zastosowanie suszarek do rąk

Produkty te stosowane są zamiast tradycyjnych podajników papieru. Zużyte ręczniki papierowe generują większą produkcję śmieci. Elektryczne suszarki do rąk dla wygody i komfortu użytkowników montowane są przy umywalkach. Urządzenia idealnie sprawdzą się w restauracji, galeriach handlowych, hotelach, kinach i w wielu podobnych miejscach. Polecane są również jako suszarki do rąk dla dzieci uczęszczających do przedszkola i do szkoły.

Automatyczne suszarki to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ponieważ nie ma konieczności ciągłej kontroli nad tym, czy w podajniku znajduje się papier. Nasz sklep posiada profesjonalne i tanie suszarki do rąk. W ofercie znajdą Państwo także bezdotykowe suszarki kieszeniowe.

Jeśli nie wiesz jaką wybrać, jaka moc jest najlepsza, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

na stronę
54 produktów