Okazja!

No specials at this time.

Suszarki basenowe/hotelowe do włosów 

Jest 28 produktów.

Suszarka do rąk jest pierwszym skojarzeniem przy wyposażeniu łazienek i przebieralni na basenach i w hotelach. Obecnie w tych miejscach także suszarka do włosów to podstawowy element ich wyposażenia, który idealnie sprawdza się niezależnie od pory roku.

Charakterystyczne cechy produktu

Suszarki basenowe oraz suszarki hotelowe wyposażone zazwyczaj są w specjalne uchwyty zapewniające wygodne, ale co najważniejsze bezpieczne umiejscowienie, kiedy urządzenie nie jest użytkowane. Takie uchwyty spełniają jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję z punktu widzenia zarządcy hotelu czy basenu - doskonale chronią przed kradzieżą, dzięki czemu nie muszą coraz to inwestować w nowe urządzenia, co mogłoby być dość dużym finansowym obciążeniem.

Funkcjonalność urządzeń

Producenci aby zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania suszarki hotelowe wyposażają w dodatkowe, niezwykle praktyczne funkcje takie jak dodatkowe gniazdo np. na golarkę czy włącznik główny. W przypadku suszarek ściennych, obecnie standardowym rozwiązaniem jest montaż zabezpieczeń zapobiegających przegrzaniu się urządzenia.

 

na stronę
28 produktów