Miski ustępowe 

Jest 4 produktów.

Miski ustępowe do WC ze stali nierdzewnej występują zarówno w wersji stojącej, jak i podwieszanej, komponującej się doskonale z odpowiednio dobranym do niej stelażem. Idealnie sprawdzą się, ze względu na solidne wykonanie i wysoką odporność na uszkodzenia w szczególności w toaletach znajdujących się w miejscach publicznych.

Miski ustępowe - zastosowanie

Miski ustępowe mogą być nie tylko stosowane w domach, ale również budynkach użyteczności publicznej takich jak szpitale, centra handlowe, urzędy, zakłady karne, toalety więzienne, przemysłowe, stadiony czy dworce. W publicznych toaletach niezwykle istotne jest, aby zostały one urządzone w sposób bezpieczny oraz wygodny. W takim przypadku idealnie sprawdzą się wykonane ze stali nierdzewnej miski ustępowe wiszące bądź stojące (choć te pierwsze w publicznych toaletach spotykane są zdecydowanie najczęściej).

Wysoka jakość

Miski ustępowe ze stali nierdzewnej to produkty najwyższej jakości. Idealnie zatem sprawdzą się nawet w tych toaletach, w których każdego dnia ruch jest bardo duży, więc i cała armatura łazienkowa jest mocno eksploatowana. Dlatego bardzo ważne jest, aby w toaletach publicznych wyposażenie było nie tylko łatwe w utrzymaniu higieny i czystości, ale również bardzo trwałe i wysoce odporne nawet na nadmierną eksploatację.

Zobacz także pozostałe wyposażenie sanitarne. Jeśli nie wiesz jaką miskę wybrać, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

4 produktów
(5/5), głosów: 1
Ocena