Pisuary ze stali nierdzewnej 

Jest 1 produkt.

Wiszące pisuary ze stali nierdzewnej, ze względu na swoje charakterystyczne właściwości doskonale wpasują się w specyfikę i wymagania co do armatury w publicznych toaletach.

Względy higieniczne i estetyczne

Montowane w publicznych toaletach pisuary mają ogromne znacznie z punktu widzenia utrzymania właściwej higieny. Pisuary ze stali nierdzewnej są znacznie bardziej wytrzymałe niż te klasyczne wykonane z materiałów ceramicznych. Nic więc dziwnego, że ten pierwsze coraz częściej pojawiają się w znacznej większości toalet funkcjonujących w miejscach publicznych. Poza znacznie większą trwałością, pisuary wykonane ze stali szlachetnej wyglądają znacznie estetyczniej, niż te ceramiczne.

Pisuar ze stali nierdzewnej

Pisuary ze stali nierdzewnej to najlepsze z możliwych rozwiązań, jakie można zastosować w toaletach znajdujących się w budynkach użyteczności publicznej. Wytrzymałe na zarysowania i obicia, łatwe w utrzymaniu w higienie i bardzo estetyczne doskonale sprawdzą się nawet w mocno eksploatowanych toaletach.

Zobacz także pozostałe wyposażenie sanitarne. Jeśli nie wiesz jaki pisuar wybrać, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

1 produkt