Śledź nas na facebooku

Suszarka do włosów WARMTEC Zobacz większe

Suszarka do włosów WARMTEC B-320

Profesjonalna suszarka basenowa do włosów z automatycznym włącznikiem o mocy max. 700W

Więcej szczegółów

B-320

Nowy

Dostępny

226,83 zł netto

279,00 zł brutto

Suszarka basenowa do włosów warmtec® B-320 o max. mocy 700 W to profesjonalny produkt przeznaczony do obiektów o dużej intensywności użytkowania tj. baseny, aquaparki, siłownie czy centra fitness. Urządzenie charakteryzuje wytrzymały silnik oraz wzmocniona konstrukcja z tworzywa sztucznego ABS. Suszarka jest wyposażona w wygodny wąż, który automatycznie włącza urządzenie po zdjęciu dyszy z zaczepu i odchyleniu rury ku górze. Zaletą jest też wysoki stopień ochrony IPX4, ochrona przed przegrzaniem oraz stosunkowo cicha praca. Dzięki lekkiej konstrukcji suszarka może być montowana na cienkich ściankach działowych, a niewielkie wymiary powodują, że można zainstalować obok siebie wiele suszarek nawet na ograniczonej powierzchni.

Gwarancja


Jako jeden z nielicznych producentów suszarek basenowych, marka WARMTEC zapewnia 24 miesięczną gwarancję door to door. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym dostęp do części zamiennych. Kupując suszarki do rąk marki WARMTEC mają Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz pełnego wsparcia serwisowego. W przypadku suszarek do rąk i włosów marki WARMTEC obowiązuje gwarancja door-to-door, a więc transport do wskazanego serwisu jest na koszt producenta, a nie klienta. Czas realizacji reklamacji zwykle wynosi 2-3 dni robocze.

Sposób użycia

Suszarka B-320 włącza się automatycznie poprzez zdjęcie dyszy z zaczepu i odchylenie jej ku górze. Po zakończeniu suszenia dyszę należy zawiesić na zaczepie aby urządzenie wyłączyło się automatycznie.

Urządzenie z Atestem Higienicznym PZH

Urządzenie posiada Atest Higieniczny PZH, który daje gwarancję tego, że jest ono bezpieczne dla zdrowia każdej osoby użytkującej suszarkę Warmtec. Wybór produktu z Atestem PZH to dowód Państwa troski o użytkowników oraz odpowiedzialności wobec nich.

Napięcie zasilające: -230V/50Hz
Moc grzewcza: 700W
Temperatura powietrza: >50°C
Prędkość powietrza: > 100km/h
Waga: 1.20 kg
Wymiary: 265x92x105 mm
Stopień ochrony: IPX4
Klasa ochrony: II
Poziom dźwięku: 63 dB
Średnica węża zewnętrzna: 38 mm
Średnica węża wewnętrzna: 31 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Przeznaczenie: basenowa do włosów
Obudowa: tworzywo ABS


Napisz opinię

Suszarka do włosów WARMTEC B-320

Suszarka do włosów WARMTEC B-320

Profesjonalna suszarka basenowa do włosów z automatycznym włącznikiem o mocy max. 700W

Napisz opinię

25 podobnych produktów: