Śledź nas na facebooku

Suszarka do włosów WARMTEC B-329 Zobacz większe

Suszarka do włosów WARMTEC B-329

Profesjonalna suszarka basenowa do włosów z automatycznym włącznikiem o mocy max. 900W

Więcej szczegółów

B-329

Nowy

Dostępny

283,74 zł netto

349,00 zł brutto

Suszarka basenowa do włosów warmtec® B-329 o max. mocy 900 W to profesjonalny produkt przeznaczony do obiektów o dużej intensywności użytkowania tj. baseny, aquaparki, siłownie czy centra fitness. Urządzenie charakteryzuje wytrzymały silnik oraz wzmocniona konstrukcja z tworzywa sztucznego ABS. Suszarka jest wyposażona w wygodny wąż, który automatycznie włącza urządzenie po zdjęciu dyszy z zaczepu i odchyleniu rury ku górze. Zaletą jest też wysoki stopień ochrony IPX4, ochrona przed przegrzaniem oraz stosunkowo cicha praca. Dzięki lekkiej konstrukcji suszarka może być montowana na cienkich ściankach działowych.

Gwarancja


Jako jeden z nielicznych producentów suszarek basenowych, marka WARMTEC zapewnia 24 miesięczną gwarancję door to door. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym dostęp do części zamiennych. Kupując suszarki do rąk marki WARMTEC mają Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz pełnego wsparcia serwisowego. W przypadku suszarek do rąk i włosów marki WARMTEC obowiązuje gwarancja door-to-door, a więc transport do wskazanego serwisu jest na koszt producenta, a nie klienta. Czas realizacji reklamacji zwykle wynosi 2-3 dni robocze.


Sposób użycia

Suszarka B-329 włącza się automatycznie poprzez zdjęcie dyszy z zaczepu i odchylenie jej ku górze. Po zakończeniu suszenia dyszę należy zawiesić na zaczepie aby urządzenie wyłączyło się automatycznie.

Urządzenie z Atestem Higienicznym PZH

Urządzenie posiada Atest Higieniczny PZH, który daje gwarancję tego, że jest ono bezpieczne dla zdrowia każdej osoby użytkującej suszarkę Warmtec. Wybór produktu z Atestem PZH to dowód Państwa troski o użytkowników oraz odpowiedzialności wobec nich.

Napięcie zasilające: -230V/50Hz
Moc grzewcza: 900W
Temperatura powietrza: >60°C
Prędkość powietrza: > 100km/h
Waga: 1.40 kg
Wymiary: 280x205x125 mm
Stopień ochrony: IPX4
Klasa ochrony: II
Poziom dźwięku: 63 dB
Średnica węża zewnętrzna: 38 mm
Średnica węża wewnętrzna: 31 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Przeznaczenie: basenowa do włosów
Typ: standardowa
Obudowa: tworzywo ABS

Napisz opinię

Suszarka do włosów WARMTEC B-329

Suszarka do włosów WARMTEC B-329

Profesjonalna suszarka basenowa do włosów z automatycznym włącznikiem o mocy max. 900W

Napisz opinię

25 podobnych produktów: