Śledź nas na facebooku

Wózki i zestawy porządkowe

Okazja!

No specials at this time.

Wózki i zestawy porządkowe Jest 41 produktów.

Niezbędnikiem każdej firmy sprzątającej budynki użyteczności publicznej są sprzęty serwisowe do sprzątania. Ułatwiają pracę, gdyż wszystkie potrzebne akcesoria i środki czystości można mieć pod ręką, a także na bieżąco gromadzić wszystkie odpady w koszu, usuwane po skończonym sprzątaniu.

Sprzątanie wymaga odpowiedniej logistyki

Choć sprzątanie nie wydaje się czynnością, która jest skomplikowana, to jednak wymaga bardzo dobrej organizacji zarówno czasu, jak i środków. Wykonanie pracy w określonym czasie zapewniają wózki serwisowe służące do sprzątania. Mogą się na nich znaleźć wiadra o różnej pojemności, wyciskarki do mopa, prasy do wyciskania, półki na akcesoria, a także kosz na śmieci zamykany na pokrywę lub otwarty. Większe BHP zapewniają wózki, które wyposażone są w zamykane szafki na chemię przeznaczoną do sprzątania, a także pokrywy kosza. Wózki do sprzątania dają komfort, gdyż wyposażone są w skrętne kółka.

Gdzie sprawdzą się wózki do sprzątania i akcesoria?

Takie wózki sprawdzą się we wszystkich firmach sprzątających duże przestrzenie, tj. hale przemysłowe, produkcyjne, centra handlowo-usługowe, szkoły czy szpitale. Zapewnią większą efektywność pracy.

 

na stronę
41 produktów