Wózki serwisowe do sprzątania 

Jest 41 produktów.

W każdej firmie sprzątającej budynki użyteczności publicznej niezbędnym sprzętem są profesjonalne wózki serwisowe do sprzątania. Jest to niezbędne wyposażenie każdego obiektu, gdzie występuje wzmożony ruch i konieczne jest częste sprzątanie. Wózki do sprzątania są niezbędnym wyposażeniem na stacjach benzynowych, w hotelach, galeriach handlowych czy szpitalach oraz przychodniach. Ułatwiają pracę, ponieważ potrzebne akcesoria i środki czystości do mycia podłóg można mieć zawsze pod ręką, a także na bieżąco gromadzić wszystkie odpady w koszu, które usuwane są po skończonym sprzątaniu. Dzięki zastosowaniu pojemnika na odpady lub uchwytu na worek na śmieci w zależności od wybranego modelu proces sprzątania jest zdecydowanie szybszy.

Sprzątanie wymaga odpowiedniej logistyki

Choć sprzątanie nie wydaje się czynnością, która jest skomplikowana, to jednak wymaga bardzo dobrej organizacji zarówno czasu, jak i środków. Wykonanie pracy w określonym czasie zapewniają wózki do sprzątania. Mogą się na nich znaleźć wiadra o różnej pojemności, wyciskarki do mopa, prasy do wyciskania, półki na akcesoria, a także kosz na śmieci zamykany na pokrywę lub otwarty. Modele mogą być otwarte lub zamknięte (wyposażone w drzwiczki). W zależności od specyfiki i wielkości sprzątanego budynku warto zastanowić się nad wielkością wiader i pojemników. Odpowiednio dobrane pozwolą na nieprzerwaną pracę, co wpłynie na koszt końcowy usługi sprzątania i mycia. Większe BHP zapewni wózek do sprzątania, który wyposażony jest w zamykane szafki na chemię przeznaczoną, a także pokrywy kosza. Taki sprzęt do sprzątania daje komfort, gdyż wyposażone są w skrętne kółka. Dostępne w naszej ofercie modele można doposażyć w dodatkowe wyposażenie, które sprawi, że każdy środek czyszczący oraz wszystkie akcesoria do sprzątania zawsze będą pod ręką.

Gdzie sprawdzą się wózki do sprzątania i akcesoria?

Takie wózki sprzątające sprawdzą się przede wszystkim we wszystkich firmach sprzątających duże przestrzenie, tj. hale przemysłowe, produkcyjne, centra handlowo-usługowe, w hotelu, szkole czy w szpitalu, ale także prywatnie do każdego domu. Jest to idealne rozwiązanie kiedy konieczne jest uprzątnięcie dużej powierzchni. Wózki dla sprzątaczek zapewnią większą efektywność pracy. Taki sprzęt do sprzątania występują w różnych systemach: jednowiaderkowy, dwuwiaderkowy, z wyciskarką, z półkami i koszem na śmieci. Modele z dwoma wiaderkami są zdecydowanie wygodniejsze. W jednym z nich można trzymać wodę brudną, a w drugim wodę z dodatkiem środku czyszczącego.

Wózki do sprzątania i dezynfekcji

Utrzymanie czystości na dużych powierzchniach to nie lada wyzwanie. Często wynajmuje się firmy sprzątające, które podczas świadczenia pracy wykorzystują właśnie specjalne wózki dla firm sprzątających. Takie zestawy do sprzątające zdecydowanie ułatwią i przyspieszą pracę, ponieważ można mieć wszystko w zasięgu ręki. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne i tanie wózki do sprzątania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków od najlepszych producentów. Jeśli zależy Ci na produkcie o wysokiej jakości dostępnym w przystępnej cenie, to nasza oferta skierowana jest do Ciebie.

Jeśli nie wiesz jakie wózki dla firm sprzątających wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

na stronę
41 produktów
(4.7/5), głosów: 7
Ocena