Wózki serwisowe do sprzątania 

Jest 41 produktów.

W każdej firmie sprzątającej budynki użyteczności publicznej niezbędnym sprzętem są profesjonalne wózki serwisowe do sprzątania. Ułatwiają pracę ponieważ potrzebne akcesoria i środki czystości można mieć pod ręką, a także na bieżąco gromadzić wszystkie odpady w koszu, które usuwane są po skończonym sprzątaniu.

Sprzątanie wymaga odpowiedniej logistyki

Choć sprzątanie nie wydaje się czynnością, która jest skomplikowana, to jednak wymaga bardzo dobrej organizacji zarówno czasu, jak i środków. Wykonanie pracy w określonym czasie zapewniają wózki serwisowe do sprzątania. Mogą się na nich znaleźć wiadra o różnej pojemności, wyciskarki do mopa, prasy do wyciskania, półki na akcesoria, a także kosz na śmieci zamykany na pokrywę lub otwarty. Większe BHP zapewniają wózki dla firm sprzątających, które wyposażone są w zamykane szafki na chemię przeznaczoną do sprzątania, a także pokrywy kosza. Taki sprzęt do sprzątania daje komfort, gdyż wyposażone są w skrętne kółka.

Gdzie sprawdzą się wózki do sprzątania i akcesoria?

Takie wózki sprzątające sprawdzą się przede wszystkim we wszystkich firmach sprzątających duże przestrzenie, tj. hale przemysłowe, produkcyjne, centra handlowo-usługowe, w hotelu, szkole czy w szpitalu ale także prywatnie do każdego domu. Wózki dla sprzątaczek zapewnią większą efektywność pracy. Taki sprzęt do sprzątania występują w różnych systemach: jednowiaderkowy, dwuwiaderkowy, z wyciskarką, z półkami i koszem na śmieci.

Utrzymanie czystości na dużych powierzchniach to nie lada wyzwanie. Często wynajmuje się firmy sprzątające, które podczas świadczenia pracy wykorzystują właśnie specjalne wózki dla firm sprzątających. Takie zestawy do sprzątające zdecydowanie ułatwią i przyspieszą pracę, ponieważ można mieć wszystko w zasięgu ręki. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne i tanie wózki do sprzątania.

Jeśli nie wiesz jaki zestaw sprzątający wybrać zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313


na stronę
41 produktów