Śledź nas na facebooku

Poręcze dla niepełnosprawnych Jest 48 produktów.

Uchwyty dla niepełnosprawnych muszą znaleźć się w każdej toalecie i łazience przeznaczonej do użytku publicznego, a tym bardziej dedykowanych dla niepełnosprawnych. STATCON zapewnia wybór najlepszej jakości poręczy łazienkowych dla niepełnosprawnych, wykonanych ze stali nierdzewnej lub stali węglowej.Można też zakupić uchwyt pod prysznic i inne produkty pomagające funkcjonować niepełnosprawnym. Poręcze do łazienki dla niepełnosprawnych - mnogość rozwiązań adaptacyjnych

W łazienkach dla niepełnosprawnych trzeba zainstalować zarówno poręcze, ułatwiające podniesienie się z wózka na rękach i usadowienie na specjalnym siedzisku prysznicowym. Będą pomocą także dla osób o ograniczonej ruchomości, poruszających się o własnych siłach bądź o kulach. Uchwyt łazienkowy dla niepełnosprawnych może być zaadaptowany również przy toalecie i zintegrowany z pojemnikiem na papier. Poręcz dla niepełnosprawnych można zamontować przy umywalkach. Różne kąty i kształty pozwalają na adaptację akcesoriów do potrzeb.

Poręcze i uchwyty również do domu

Akcesoria do łazienki dla niepełnosprawnych i starszych można zaadaptować również w swoim domu. Takie udogodnienia dają niepełnosprawnym samodzielność.

na stronę
48 produktów