Siedziska prysznicowe 

Jest 14 produktów.

Siedziska prysznicowe uchylne to obowiązkowy element wyposażenia łazienki osoby niepełnosprawnej, bez którego ktoś, kto ma znaczące problemy z poruszaniem się nie byłby w stanie samodzielnie zadbać o higienę własnego ciała.

Siedziska prysznicowe dla osób niepełnosprawnych

Siedziska do kabiny prysznicowej nie tylko pomogą osobom niepełnosprawnym w samodzielnym zadbaniu o higienę i własną czystość, ale również zapewnią im wysoki poziom bezpieczeństwa związany z użytkowaniem przez takie osoby kabiny prysznicowej. Siedziska są bardzo lekkie i praktyczne, gdy tylko nie są potrzebne można je bardzo szybo i łatwo złożyć. Siedziska nie są montowane na stałe, więc idealnie odnajdą się w kabinie z której korzystają zarówno osoby niepełnosprawne, jak i te nie mające problemów z poruszaniem się.

Wysoka jakość

Siedziska prysznicowe wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu to produkt bardzo odporny na działanie gorącej wody czy pary wodnej, których przecież w czasie kąpieli nie brakuje. Co ważne, znaczna większość tych wysokiej jakości siedzisk pod prysznic posiada bardzo ważny wpis do rejestru wyrobów medycznych.

Zobacz także uchwyty, poręcze i lustra dla niepełnosprawnych.

na stronę
14 produktów
(5/5), głosów: 2
Ocena