Śledź nas na facebooku

Impeco Przewijak dziecięcy pionowy Zobacz większe

Impeco Przewijak dziecięcy pionowy

BABH88

Nowy

Dostępny

865,59 zł netto

1 064,68 zł brutto

Stanowisko do przewijania Impeco to ważny element wyposażenia toalet publicznych.  W pomieszczeniu użyteczności publicznej miejsce dla Rodziców, w którym można przewinąć bobasa stało się już standardem. Oferowane przez nas przewijaki dla są montowane naściennie, . W przewijaku poziomym w trakcie przewijania dziecko leży bokiem do opiekuna. W zależności od tego, jak zaplanowana jest łazienka może to być o wiele wygodniejsza opcja niż w przypadku przewijaka pionowego, jeśli metraż jest istotnie ograniczony.

Odpowiednio zaprojektowany kształt przewijaka pozwala na bezpieczne i wygodne ułożenie dziecka, a solidny, regulowany pas zapewnia idealne zabezpieczenie. Stanowisko jest przeznaczone dla dzieci w wieku do 3,5 lat i wagą mniejszą niż 23 kg.  

Stanowisko do przewijania jest zgodne z wymogami A.D.A. (przystosowany dla osób niepełnosprawnych). Spełnia wszystkie najważniejsze wymogi bezpieczeństwa. Przewijak został wyprodukowany zgodnie z normami RoHS (w trakcie produkcji nie były używane ani emitowane szkodliwe pierwiastki), posiada deklarację CE. Jest wykonany z łatwego do utrzymania w czystości polietylenu, który jest odporny na bakterie i grzyby. Posiada solidne zawiasy ze stali nierdzewnej chromowanej oraz nowoczesny, pneumatyczny mechanizm, który zapewnia gładkie, bezpieczne zamykanie i otwieranie.

Przewijak posiada świadectwo jakości zdrowotnej PZH.

Do przewijaka dodajemy paczkę wkładów higienicznych GRATIS!

Materiał obudowy: polietylen
Wysokość: 788 mm
Szerokość: 500 mm
Głębokość (rozłożony) : 830 mm
Głębokość (złożony): 90 mm
Gwarancja: 5 lat

Napisz opinię

Impeco Przewijak dziecięcy pionowy

Impeco Przewijak dziecięcy pionowy

Napisz opinię

14 podobnych produktów: