Impeco Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca Zobacz większe

Impeco Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca

Impeco

PESE26

Nowy

Dostępny

171,30 zł netto

210,70 zł brutto

Lampa rażąca EcoZap 26 to mniejsza lampa z rodziny EcoZap, aluminiowych lamp rażących do użytku komercyjnego. Posiada dwie żarówki energooszczędne o mocy 13W i mocny ruszt rażący, który błyskawicznie uśmierca zwabione do wewnątrz owady latające.

Lampa posiada włącznik On/Off – można ją w bezpieczny sposób wyłączyć podczas wymiany żarówki, czy czyszczenia rusztu rażącego. Solidna kratka o wąskich przestrzeniach między prętami zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarantuje, że nikt nie włoży palca do wewnątrz lampy. Dostępne na rynku tanie lampy rażące są niejednokrotnie osłonięte kratką niskiej jakości, nie dość gęstą, aby zapobiec przypadkowemu dotknięciu rusztu znajdującego się pod napięciem. Lampy z serii EcoZap są pod tym względem o wiele bezpieczniejsze i wiarygodne.

Obudowa jest wykonana z aluminium wysokiej jakości, trudnego do porysowania, czy wygięcia. Suszarka posiada płaską podstawę, dzięki czemu można ją postawić na płaskiej powierzchni. Dwa haczyki po obydwu stronach górnej części lampy pozwalają zawiesić ją pod sufitem – zyskuje się wtedy maksymalną powierzchnię emisji promieniowania UV, lampa świeci światłem UV z każdej strony. Lampa owadobójcza EcoZap może być też zawieszana na ścianie – z tyłu lampy znajdują się dwa otwory, na których można zawiesić lampę. Zestaw montażowy – kołki montażowe, łańcuch, jest dołączony do pudełka.

Idealna do pomieszczeń domowych i niewielkich biur.
Wyposażona w żarówki energooszczędne UV
Energooszczędne żarówki UV
Włącznik ON/OFF
Tacka z zabezpieczeniem przed wypadaniem owadów
Montowana na ścianie, wieszana lub montowana pod sufitem
Łatwa w obsłudze


Gwarancja: 12 miesięcy
2 x 13W
Pokrycie min. 80 m2
Wymiary: 355 x 275 x 110 (mm)

Napisz opinię

Impeco Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca

Impeco Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca

Napisz opinię

19 podobnych produktów: