Śledź nas na facebooku

Kosze na śmieci metalowe 

Jest 16 produktów.

Wyposażając biuro, kuchnię, łazienkę czy pomieszczenia użyteczności publicznej ważnym zadaniem jest zakup kosza na śmieci. W naszej ofercie posiadamy kosze plastikowe, metalowe kosze na śmieci, w różnych kolorach, fasonach oraz o różnej pojemności. Warto pamiętać, że nie zawsze tanie kosze na śmieci metalowe będą gorszej jakości niż te droższe.

Kosze na śmieci metalowe czy plastikowe?

Zastanawiając się nad wyborem metalowego kosza na śmieci warto wziąć pod uwagę specyfikę danego pomieszczenia. Kosze na śmieci łazienkowe będą się różniły się od kosza do biura czy pokoju. Do łazienki warto zakupić kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ponieważ pomieszczenie to narażone jest na kontakt z wodą i wilgocią. W pokojach, biurach warto wybrać nowoczesne kosze- niekoniecznie metalowe, które nieraz posiadają atrakcyjny design. Wykorzystywana do produkcji koszy stal nierdzewna charakteryzuje się wysokimi walorami jakościowymi i estetycznymi. Kosze metalowe są bardziej wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne niż klasyczne tanie kosze plastikowe, przez co też ich waga jest nieco większa.

Metalowe kosze na śmieci - szeroki wybór modeli

Szeroki wybór koszy ze stali nierdzewnej umożliwia znalezienie modelu odpowiedniego do każdego pomieszczenia spełniając wymogi estetyki i funkcjonalności. Najbardziej popularne kosze na śmieci metalowe posiadają pedał, ale występują też kosze otwierane całkowicie bezdotykowo, uchylane lub z otwartą pokrywą. Niewielka waga tych koszy będzie umożliwia łatwe przenoszenie i opróżnianie koszy - co jest dobrym atutem i rozwiązaniem dla osób sprzątających łazienki, biura czy inne pomieszczenia.

Jeśli nie wiesz jaki metalowe kosze wybrać do swojej łazienki, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

na stronę
16 produktów