Kosze na śmieci ze stali nierdzewnej 

Jest 19 produktów.

Wyposażając biuro, kuchnię, łazienkę czy pomieszczenia użyteczności publicznej ważnym zadaniem jest zakup kosza na śmieci. W naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy kosze plastikowe, metalowe kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, w różnych kolorach, fasonach oraz o różnej pojemności.

Metalowe kosze na śmieci

Zastanawiając się nad wyborem warto wziąć pod uwagę specyfikę danego pomieszczenia. Kosze na śmieci łazienkowe będą się różniły się od tych do biura czy pokoju. Do łazienki warto zakupić kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ponieważ pomieszczenie to narażone jest na kontakt z wodą i wilgocią. W pokojach, biurach warto wybrać nowoczesne - niekoniecznie metalowe, które nieraz posiadają atrakcyjny design. Wykorzystywana do produkcji stal nierdzewna charakteryzuje się wysokimi walorami jakościowymi i estetycznymi. Kosze metalowe są bardziej wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne niż klasyczne tanie kosze plastikowe, przez co też ich waga jest nieco większa.

Funkcjonalność koszy ze stali nierdzewnych

Szeroki wybór koszy ze stali nierdzewnej umożliwia znalezienie modelu odpowiedniego do każdego pomieszczenia spełniając wymogi estetyki i funkcjonalności. Najbardziej popularne kosze na śmieci metalowe posiadają pedał, ale występują też otwierane całkowicie bezdotykowo, uchylane lub z otwartą pokrywą. Niewielka waga tych koszy będzie umożliwia łatwe przenoszenie i opróżnianie śmieci - co jest dobrym atutem i rozwiązaniem dla osób sprzątających łazienki, biura czy inne pomieszczenia.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać do swojej łazienki, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

Zobacz także pozostałe wyposażenie sanitarne ze stali szlachetnej.

na stronę
19 produktów