Kosze na śmieci ze stali nierdzewnej 

Jest 19 produktów.

Dobrej jakości kosz na śmieci wyposażając biuro, pokój, kuchnię, wc, łazienkę czy pomieszczenia użyteczności publicznej jest ważnym elementem. Nasz sklep internetowy z wyposażeniem toalet i łazienek w swojej ofercie posiada kosze na śmieci metalowe ze stali nierdzewnej, plastikowe w różnych kolorach, fasonach oraz o różnej pojemności.

Nowoczesny kosz na śmieci

Zastanawiając się nad wyborem warto wziąć pod uwagę specyfikę danego pomieszczenia. Kosze łazienkowe na śmieci będą się różniły się od tych do biura, pokoju czy hotelu. Do łazienki warto zakupić kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ponieważ pomieszczenie to narażone jest na kontakt z wodą i wilgocią. W pokojach, biurach czy też do hotelu warto wybrać nowoczesne - niekoniecznie metalowe, które nieraz posiadają atrakcyjny design. Wykorzystywana do produkcji stal nierdzewna charakteryzuje się wysokimi walorami jakościowymi i estetycznymi. Kosze na śmieci metalowe są bardziej wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne niż klasyczne tanie kosze plastikowe, przez co też ich waga jest nieco większa.

Funkcjonalność

Szeroki wybór koszy umożliwia znalezienie modelu odpowiedniego do każdego pomieszczenia spełniając wymogi estetyki i funkcjonalności. Najbardziej popularne metalowe kosze posiadają pedał, ale występują też otwierane całkowicie bezdotykowo, uchylane lub z otwartą pokrywą. Niewielka waga tych koszy będzie umożliwia łatwe przenoszenie i opróżnianie śmieci - co jest dobrym atutem i rozwiązaniem dla osób sprzątających łazienki, biura, hotele czy inne pomieszczenia.

Jeśli nie wiesz jaki model wybrać do swojej łazienki, zadzwoń, chętnie pomożemy! tel. 512 902 313

Zobacz także pozostałe wyposażenie sanitarne ze stali szlachetnej.

na stronę
19 produktów
(5/5), głosów: 3
Ocena